• https://www.facebook.com/Flygezgin
  • https://twitter.com/flygezgin
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

FlyGezgin

Teşekkür Ederiz.

  30 - 31 Mart 2013 / Cumartesi ve Pazar günleri Ankara'mızda adeta meltem rüzgarları esti. Değerli kardeşimiz Yüzakı dergisi genel yayın yönetmeni sayın Muhammed Ali Eşmeli bey ile dünya ikincisi ve Türkiye birincisi hafız Mehmet Bilir beyin katılımları ile Siteler- Sincan ve Demetevler semtinde üç güzel program icra edildi. Hafız Mehmet Bilir beyin muhteşem Kur'an tilaveti ve etkili sesi programlara katılan tüm davetlileri adeta kendinden geçirdi. Ayrıca hocamızın 31 Mart Pazar sabahı Hacı Bayram Camiinde sabah namazından önce de güzel sesi ile Kur'an okuyuşu dinlemeye değerdi.  

  Programlarımızın konusu "Hangi Kapıdasınız?" idi. Muhammed Ali Eşmeli beyin güzel örnekleri ve sunumu, katılan davetlileri gerçekten de hangi kapıda olmamız noktasında ikaz edici idi. Kendisinden çok istifade ettik. 

  Bu vesile ile kendilerine çok teşekkür ediyorum. Allah hizmetlerini daim eylesin ve herkes istifade etsin diyorum. Ayrıca programlarımıza iştirak eden tüm davetlilere de bizleri yanlız bırakmadıklarından dolayı da  teşekkür ederim.

                                                                                        Saygılarımla

                                                                                      Mücahit GEDİKLİ

 

 

    Resimler İçin Tıklayınız

       

         Sincan programı                   Hacı Bayram Programı            Sami Efendi Programı

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret392190
Hava Durumu