• https://www.facebook.com/Flygezgin
  • https://twitter.com/flygezgin
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

FlyGezgin

2015 KANADA ZİYARETİKanada'nın güzel şehirlerinde Toronto'ya Nisan 2015 sonuna doğru tekrar gittik. Henüz ağaçların çiçek açmadığını gördüm. Neredeyse her gün yağmurlu ve serin bir hava vardı. Şansımıza son iki gün hava düzeldi. İlkbahar geliyorum diyor ama sanki kış mevsimi gitmem diyor gibiydi. Otelin penceresinden sabahın  ilk ışıklarını ve güneşi görünce oldukça sevindim.Güzel havayı bulunca Niagara'ya gitmeden olmazdı.

Niagara'da küçük ve güzel doğal parklar mevcut. İnsanlar piknik yaparak güzel havayı değerlendiriyordu. Ağaçlar halen yeşile dönmemişti.En sevdiğim tarafı ise doğal hayatın korunması oldu. Kuşlar, kazlar, ördekler özgürce etrafınızda geziyordu.

Niagara şelaleleri herkesi kendine hayran bırakıyor. Adeta ürperiyorsunuz.

Gökkuşağı ve sizi ıslatan yoğun serpinti oldukça güzel bir görüntü oluşturdu.Su o kadar soğuk ki halen şelalelerde kışın etkisi olan buz kütlelerini görmek mümkün.

Kıymetli arkadaşlarımız Mehmet bey, bendeniz, Sami bey ve Halit bey. Kendilerine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Seyir alanına insanlar inerek şelaleyi çok daha yakından izliyorlar. Görmeğe alıştığımız tekneler henüz çalışmaya başlamamışlar.Bu binalar eğri görünümleri ile dünyanın en ilginç mimari tasarımları arasına girmiş.

Toronto ve CN TowerPakistanlılar tarafından yaptırılan ve güzel bir eser olan camii. İçerinde güzel bir okulda var ve çok talep görüyormuş.Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret393465
Hava Durumu