• https://www.facebook.com/Flygezgin
  • https://twitter.com/flygezgin
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

FlyGezgin

WILLIAMSTOWN SAHİLİNDEN GECE ÇEKİMLERİ
Williamstown sahilinden Melbourne şehir merkezinde düzenlenen Melbourne's Moomba festivalinde yapılan havai fişek gösterilerini izledik. Bu gösteriler 6 - 9 Mart 2015 tarihinde yapıldı ve son gece olması nedeni ile havai fişek gösterileri düzenlendi.

I attended annual Moomba Festival at Melbourne. It was last night of the festival which was finalized by a great fireworks show.Tam dolunay olmasa da sahilde ortaya çıkan görüntüler çok güzeldi.
It was not full moon yet the scenes were very beautiful.

Biraz hazırlıksız davranmıştık. Yanımızda maalesef tripod yoktu ve bu eksikliği hissettik.Ancak fotoğrafları Olympus OMD EM 1 ve Panasonic 12-35 f2,8 lens ile kısmen elde çekerek az da olsa tripod eksikliğini gidermeye çalıştık. Gece çekimlerin de hem ışık hem de tripod çok önemli. 

I was not prepared for this my tripod was not with me. it would be very handy if I had it. Yet by using Olympus OMD EM 1 with Panasonic 12- 35 f2, 8 lenses partly covered the disadvantage of not having a tripod at the time. A tripod is as important as light at night shoots. Brush tailed Possum, Williamstown, Victoria.

Williamstown'un sakinlerinden ve gece ortaya çıkan, orada bulunan ağaçlarda yaşayan Possum denilen bu sevimli hayvanları görmek gecenin en güzel anlarından birisi idi. Biraz ürkekte olsa insanlardan fazla çekinmeyen bu sevimli hayvanları elimizle besledik ve onları sevdik.
It was one of the beauties of the night walk at Williamstown to see this cute animal called possum. Even though they are wild animal these one which lives in these tree are very human friendly and they are used to be hand feed.

Melbourne Citylink.Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret394733
Hava Durumu